ˆ

Projekty Burmistrza Międzyrzecza

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

PROJEKTY UCHWAŁ NA SESJĘ RADY MIEJSKIEJ W MIĘDZYRZECZU w dniu 27.04.2021 r.

Informacja ogłoszona dnia 2021-04-19 23:45:05 przez Marcin Rzepa

Akapit nr 1 - brak tytułu

 1. Projekt uchwały nr 1 w sprawie planu rozwoju i modernizacji urządzeń wodociągowych i urządzeń kanalizacyjnych na lata 2021-2024.
 2. Projekt uchwały nr 2 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 3. Projekt uchwały nr 3 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 4. Projekt uchwały nr 4 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 5. Projekt uchwały nr 5 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 6. Projekt uchwały nr 6 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 7. Projekt uchwały nr 7 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 8. Projekt uchwały nr 8 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 9. Projekt uchwały nr 9 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 10. Projekt uchwały nr 10 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 11. Projekt uchwały nr 11 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 12. Projekt uchwały nr 12 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 13. Projekt uchwały nr 13 w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Międzyrzecz na rok 2021.
 14. Projekt uchwały nr 14 zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Międzyrzecz na lata 2021-2030.
 15. Projekt uchwały nr 15 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na okres do 3 lat.
 16. Projekt uchwały nr 16 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na okres do 3 lat.
 17. Projekt uchwały nr 17 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 18. Projekt uchwały nr 18 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 19. Projekt uchwały nr 19 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 20. Projekt uchwały nr 20 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 21. Projekt uchwały nr 21 w sprawie określenia wykazu kąpielisk oraz sezonu kąpielowego na terenie Gminy Międzyrzecz na rok 2021.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Międzyrzeczu
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-04-19
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Marcin Rzepa
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-04-19 23:37:40
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Rzepa
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-04-19 23:45:05
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Rzepa
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-04-19 23:45:28
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
291 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony