ˆ

Projekty Burmistrza Międzyrzecza

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

PROJEKTY UCHWAŁ NA SESJĘ RADY MIEJSKIEJ W MIĘDZYRZECZU w dniu 22.06.2021 r.

Informacja ogłoszona dnia 2021-06-14 23:28:14 przez Marcin Rzepa

Akapit nr 1 - brak tytułu

 1. Projekt uchwały nr 4 w sprawie ustalenia szczegółowych  zasad ponoszenia odpłatności za pobyt uczestników w Dziennym Domu „Senior+” w Międzyrzeczu.
 2. Projekt uchwały nr 5 w sprawie określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego.
 3. Projekt uchwały nr 6 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 4. Projekt uchwały nr 7 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 5. Projekt uchwały nr 8 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 6. Projekt uchwały nr 9 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy części nieruchomości na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 7. Projekt uchwały nr 10 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na okres 3 lat.
 8. Projekt uchwały nr 11 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na okres 3 lat.
 9. Projekt uchwały nr 12 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy części nieruchomości gruntowej na okres 3 lat.
 10. Projekt uchwały nr 13 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej  na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 11. Projekt uchwały nr 14 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej  na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 12. Projekt uchwały nr 15 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej  na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 13. Projekt uchwały nr 16 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej  na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
 14. Projekt uchwały nr 17 w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Międzyrzecz na rok 2021.
 15. Projekt uchwały nr 18 zmieniającej uchwałę w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Międzyrzeckiemu.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Międzyrzeczu
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-06-14
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Marcin Rzepa
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-06-14 23:28:10
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Rzepa
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-06-14 23:28:14
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Rzepa
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-06-15 09:53:26
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
314 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony