ˆ

Projekty Burmistrza Międzyrzecza

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

PROJEKTY UCHWAŁ NA SESJĘ RADY MIEJSKIEJ W MIĘDZYRZECZU w dniu 26.10.2021 r.

Informacja ogłoszona dnia 2021-10-18 22:26:40 przez Marcin Rzepa

Akapit nr 1 - brak tytułu

1. Projekt uchwały nr 1 w sprawie przyjęcia Programu Współpracy Gminy Międzyrzecz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2022.
2. Projekt uchwały nr 2 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony i na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy.
3. Projekt uchwały nr 3 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na okres do 3 lat. 
4. Projekt uchwały nr 4 w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na okres do 5 lat.
5. Projekt uchwały nr 5 w sprawie wyrażenia zgody na przeznaczenie nieruchomości do zbycia.
6. Projekt uchwały nr 6 w sprawie zarządzenia wyborów uzupełniających członka Rady Sołeckiej w Sołectwie Bobowicko.
7. Projekt uchwały nr 7 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
8. Projekt uchwały nr 8 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy.
9. Projekt uchwały nr 9 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
10. Projekt uchwały nr 10 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
11. Projekt uchwały nr 11 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
12. Projekt uchwały nr 12 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu części nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
13. Projekt uchwały nr 13 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
14. Projekt uchwały nr 14 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy najmu nieruchomości zabudowanej na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tej umowy. 
15. Projekt uchwały nr 15 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony i na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia  umowy. 
16. Projekt uchwały nr 16 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony i na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy. 
17. Projekt uchwały nr 17 w sprawie stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. 
18. Projekt uchwały nr 18 w sprawie stawek podatku od nieruchomości.
19. Projekt uchwały nr 19 w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Międzyrzecz na rok 2021.
20. Projekt uchwały nr 20 zmieniającej uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej Gminy Międzyrzecz na lata 2021 – 2030. 

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Międzyrzeczu
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2021-10-18
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Marcin Rzepa
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2021-10-18 22:17:46
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Rzepa
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2021-10-18 22:26:40
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Rzepa
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2021-10-18 22:26:40
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
285 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony