ˆ

Projekty Burmistrza Międzyrzecza

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

PROJEKTY UCHWAŁ NA SESJĘ RADY MIEJSKIEJ W MIĘDZYRZECZU w dniu 25.10.2022 r.

Informacja ogłoszona dnia 2022-10-17 16:35:28 przez Marcin Rzepa

Akapit nr 1 - brak tytułu

 1. Projekt nr 1 uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie zasad wnoszenia, cofania i zbywania udziałów i akcji przez Burmistrza Międzyrzecza.
 2. Projekt nr 2 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zbycie udziałów w Przedsiębiorstwie Produkcji Betonów „PUBR” Spółce z o. o. w Międzyrzeczu w celu obniżenia kapitału zakładowego tej Spółki przez ich umorzenie oraz zgody na nabycie nieruchomości od Spółki.
 3. Projekt nr 3 uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Międzyrzecz - „Międzyrzecki Park Przemysłowy II”.
 4. Projekt nr 4 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przeznaczenie nieruchomości do zbycia.
 5. Projekt nr 5 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przeznaczenie nieruchomości do zbycia.
 6. Projekt nr 6 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na okres 3 lat i na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy.
 7. Projekt nr 7 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy dzierżawy nieruchomości gruntowej na czas nieoznaczony i na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia umowy.
 8. Projekt nr 8 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów dzierżawy nieruchomości gruntowych na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tych umów.
 9. Projekt nr 9 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umów najmu części nieruchomości zabudowanych na czas nieokreślony oraz na odstąpienie od przetargowego trybu zawarcia tych umów.
 10. Projekt nr 10 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie aportem do Zakładu Energetyki Cieplnej Spółki z o.o. w Międzyrzeczu prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem kotłowni, położonej w Międzyrzeczu przy ul. Kopernika.
 11. Projekt nr 11 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie aportem do Zakładu Energetyki Cieplnej Spółki z o.o. w Międzyrzeczu prawa własności nieruchomości zabudowanej budynkiem kotłowni, położonej w Bukowcu.
 12. Projekt nr 12 uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie aportem do Międzyrzeckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółki z o.o. w Międzyrzeczu prawa własności nieruchomości będącej w użytkowaniu wieczystym tej Spółki.
 13. Projekt nr 13 uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie przystąpienia do procedury zmiany granic miasta Międzyrzecz oraz przeprowadzenia konsultacji społecznych z mieszkańcami Sołectwa Jagielnik, Sołectwa Kalsko oraz Sołectwa Święty Wojciech.
 14. Projekt nr 14 uchwały w sprawie wskazania wstępnej lokalizacji przystanku komunikacyjnego na terenie gminy Międzyrzecz przy drodze powiatowej nr 1341 F w Kursku.
 15. Projekt nr 15 uchwały w sprawie stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.
 16. Projekt nr 16 uchwały w sprawie stawek podatku od nieruchomości.
 17. Projekt nr 17 uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Gminy Międzyrzecz na rok 2022.
 18. Projekt nr 18 uchwały w sprawie określenia czasu bezpłatnego pobytu dziecka w przedszkolu oraz opłat za świadczenia udzielane przez przedszkola, dla których organem prowadzącym jest gmina Międzyrzecz.

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację:
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Międzyrzeczu
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Data wytworzenia informacji:
Data wytworzenia informacji:
2022-10-17
Osoba, która odpowiada za treść:
Osoba, która odpowiada za treść:
Marcin Rzepa
Data wprowadzenia do BIP
Data wprowadzenia do BIP
2022-10-17 16:31:02
Wprowadził informację do BIP:
Wprowadził informację do BIP:
Marcin Rzepa
Data udostępnienia informacji:
Data udostępnienia informacji:
2022-10-17 16:35:28
Osoba, która zmieniła informację:
Osoba, która zmieniła informację:
Marcin Rzepa
Data ostatniej zmiany:
Data ostatniej zmiany:
2022-10-17 16:35:28
Artykuł był wyświetlony:
Artykuł był wyświetlony:
257 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
« powrót do poprzedniej strony